28.05.2019

XXI Festyn Rodzinny "Baw się z nami sportowcami"

Każdego roku w najpiękniejszym miesiącu - maju uczniowie, rodzice i nauczyciele, wspólnymi siłami organizują festyn rodzinny "Baw się z nami sportowcami".

Każdy kto przybył na imprezę mógł znaleźć coś ciekawego i interesującego dla siebie. Sportowcy rozgrywali mecze w różnych dyscyplinach, inni rozwiązywali zagadki logiczne,grali w strategiczne gry planszowe, najmłodsi szaleli na torze przeszkód dostosowanym do ich zainteresowań i możliwości. Powodzeniem cieszył się bojowy wóz strażacki oraz radiowóz, który przywiózł serdecznego przyjaciela dzieci, policyjnego psa Sznupka.

Po wyczerpujących ćwiczeniach uzupełniliśmy energię i spalone kalorie.Kusiły nas stoiska ze zdrową żywnością, kuchnią całego świata:amerykańska, włoską , francuską i oczywiście polską. Nasi rodzice odpoczęli w kawiarence, gdzie zjedli przepyszne ciasta upieczone przez naszych opiekunów i darczyńców. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, bo każdy los był wygrany. Zmęczeni obserwowaliśmy popisy wokalne i taneczne naszych szkolnych artystów na czele z nauczycielem muzyki, który porywająco grał na saksofonie.

Wszyscy przybyli goście bawili się wybornie, wszak Szkoła Sportowa organizuje imprezy na mistrzowskim poziomie. Do miłego zobaczenia img

imgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 29
  • 23
  • 15