12.06.2018

XX festyn rodzinny "Baw się z nami sportowcami",

img

 Za nami XX festyn rodzinny "Baw się z nami sportowcami", gdzie wraz z rodzicami, nauczycielami, trenerami i zaproszonymi sympatykami naszej szkoły bawiliśmy się, jak zawsze w sportowej, wybornie.

      Odwiedzili nas: przewodniczący Rady Miasta Mysłowice p. Grzegorz Łukaszek, I wiceprzewodniczący Rady Miasta Mysłowice p. Wiesław Tomanek, Radni Rady Miasta Mysłowice p. Teresa Bialucha, p. Maria Musioł, p. Dariusz Wójtowicz, p. Zbigniew Zduniak a także p. Stanisław Wszołek, p. Joanna Gradoń z PKO, Radny Dzielnicy Piasek p. Stanisław Bąk, dyrektor Przedszkola nr 8 p. Beata Pająk-Raś oraz przedstawiciele Straży Miejskiej i Policji z psem Sznupkiem.

      Każdy znalazł coś dla siebie, nikomu nie zabrakło miejsca, pomysłów i atrakcji. Gry i zabawy sportowe, zręcznościowe, rozgrywki szachowe, wyścigi drużyn, mecz piłki nożnej, ręcznej i koszykówki, pokaz tańca i wiele innych konkurencji dla małych i dużych.

      Kto się zmęczył lub poczuł pragnienie zregenerował siły przy stoisku z kuchnią francuską, grillu lub kawiarence. Kosztowaliśmy wybornych potraw w Szkolnym Konkursie Kulinarnym o tytuł Master Chefa. My - uczniowie szkoły sportowej wiemy, co jemy, na co dzień żyjemy smacznie i zdrowo. Popularnością cieszyła się także kwiaciarnie, gabinet kosmetyczny, stoisko z biżuterią oraz akcja charytatywna Klapki dla Gambii. Sympatyczny pies policyjny Sznupek przypomniał nam o bezpieczeństwie na ulicach i podczas różnych sytuacji życiowych.

      Do zobaczenia w przyszłym roku, już dziś cieszymy się na kolejne spotkanie w gronie sportowców i przyjaciół.

imgimg

 nami XX festyn rodzinny "Baw się z nami sportowcami", gdzie wraz z rodzicami, nauczycielami, trenerami i zaproszonymi sympatykami naszej szkoły bawiliśmy się, jak zawsze w sportowej, wybornie.

      Odwiedzili nas: przewodniczący Rady Miasta Mysłowice p. Grzegorz Łukaszek, I wiceprzewodniczący Rady Miasta Mysłowice p. Wiesław Tomanek, Radni Rady Miasta Mysłowice p. Teresa Bialucha, p. Maria Musioł, p. Dariusz Wójtowicz, p. Zbigniew Zduniak a także p. Stanisław Wszołek, p. Joanna Gradoń z PKO, Radny Dzielnicy Piasek p. Stanisław Bąk, dyrektor Przedszkola nr 8 p. Beata Pająk-Raś oraz przedstawiciele Straży Miejskiej i Policji z psem Sznupkiem.

      Każdy znalazł coś dla siebie, nikomu nie zabrakło miejsca, pomysłów i atrakcji. Gry i zabawy sportowe, zręcznościowe, rozgrywki szachowe, wyścigi drużyn, mecz piłki nożnej, ręcznej i koszykówki, pokaz tańca i wiele innych konkurencji dla małych i dużych.

      Kto się zmęczył lub poczuł pragnienie zregenerował siły przy stoisku z kuchnią francuską, grillu lub kawiarence. Kosztowaliśmy wybornych potraw w Szkolnym Konkursie Kulinarnym o tytuł Master Chefa. My - uczniowie szkoły sportowej wiemy, co jemy, na co dzień żyjemy smacznie i zdrowo. Popularnością cieszyła się także kwiaciarnie, gabinet kosmetyczny, stoisko z biżuterią oraz akcja charytatywna Klapki dla Gambii. Sympatyczny pies policyjny Sznupek przypomniał nam o bezpieczeństwie na ulicach i podczas różnych sytuacji życiowych.

      Do zobaczenia w przyszłym roku, już dziś cieszymy się na kolejne spotkanie w gronie sportowców i przyjaciół.

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 0
  • 1