26.01.2018

Dzień Głośnego Czytania w Sportowej

Drużyna Głośnego Czytania kolejny raz zamieniła Szkołę Podstawową Sportową w magiczne miejsce. Dotarła do każdego zakamarka naszej szkoły. Pirat, król, królowa, księżniczka, Czerwony Kapturek... to tylko niektóre postaci z książek, które wszyscy znają od najmłodszych lat. Do wspólnej zabawy w głośne czytanie na wszystkich lekcjach włączyli się również uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Na przerwach z głośników szkolnego radiowęzła usłyszeliśmy fragmenty kilku powieści.
Książka to miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć, gdzie przyszłość łączy się z przeszłością. Niemożliwe nie istnieje, bo nasza wyobraźnia nie zna granic.
Można napisać wiele słów, dlaczego warto czytać, ale może wystarczy powiedzieć, że jeśli nie czytacie jesteście jak mugole w "Harrym Potterze".
Hej,jeśli czytaliście, wiecie, co mamy na myśli : -)

 img

img

1
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 10
  • 11
Komentarze