26.09.2020

Zachęcamy do systematycznego oszczędzania..

Zachęcamy zwłaszcza uczniów klasy pierwszej do systematycznego oszczędzania.

SKO działająca przy naszej szkole rusza powoli z promocją ofert Banku PKO B. P. i zachęca szczególnie uczniów I klasy do aktywnej działalności.

img

Na pierwszym spotkaniu opiekunka SKO pani Maria Kurkarewicz rozmawiała z uczniami na temat „Czy warto być oszczędnym?” Dzieci dzieliły się swoimi marzeniami, które spełnią dzięki temu, że założą swoje osobiste konto w banku.

img

Na pamiątkę spotkania opiekunka SKO wręczyła uczniom drobne upominki sponsorowane przez Banko PKO B.P.

img

Pogadanka bardzo spodobała się dzieciom. Wkrótce kolejne. Wszystkich uczniów szkoły zapraszamy do polubienia BLOGA SKO naszej szkoły i angażowania się do udziału w konkursach proponowanych przez Bank.

img

3
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 2
  • 4
Komentarze