28.02.2020

SKO - to jest to...

Odwiedziny gości i bardzo fajne prezenty - niespodzianki, które będą nagradami w naszych szkolnych konkursach...

Uczniowie klas pierwszych bardzo ambitnie i poważnie podeszli do sprawy oszczędzania własnych oszczędności na koncie SKO. Kolejni „OSZCZĘDNI” zakładają własne rachunki – jesteśmy z Was dumni – tak trzymać.

img

Dodatkową zachętą są prezenty, które pracownicy Banku PKO B. P. - Oddział w Sanoku - pani Agnieszka i pan Robert dostarczyli do naszej szkoły. Z pewnością powędrują one do naszych najmłodszych jako nagrody w konkursach.

img

Już teraz zapraszamy wszystkich SKO – wiczów do udziału w konkursie plastycznym „SKARBONKA MOICH MARZEŃ”. Więcej informacji u opiekuna SKO pani Marii Kurkarewicz.

img

img

zapraszamy na nasz: Szkolny BLOG SKO...

5
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 7
  • 1
Komentarze