19.06.2021

Odwiedziły nas przedstawicielki Banku PKO BP

15 czerwca naszą szkołę odwiedziły – panie Małgorzata i Monika z zaprzyjaźnionego Banku PKO BP.

15 czerwca naszą szkołę odwiedziły – panie Małgorzata i Monika z zaprzyjaźnionego Banku PKO BP.

img

Zaprezentowały na stoisku produkty promujące ofertę Banku. Odwiedziły też uczniów z klas I – III i Oddziału Przedszkolnego. Opowiedziały o swojej pracy, przeprowadziły interesujące pogadanki na temat „Roli pieniędzy w życiu człowieka” – odpowiedzi uczniów były bardzo poważne, a wiedza o finansach ogromna. Odpowiedzi uczniów były nagradzane drobnymi upominkami sponsorowanymi przez Bank PKO BP.

img

Takie ciekawe spotkania z pewnością będą kontynuowane w nowym roku szkolnym.

img

Do zobaczenia.

img

img

1
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 17
  • 22
Komentarze