22.03.2019

Hania założyła swoje Osobiste Konto SKO

Kolejna uczennica dołączyła do Grona naszych OSZCZĘDNYCH. BRAWO dla HANI.

Lista oszczędnych uczniów w naszej szkole stale wzrasta. W ostatnich dniach „swoje konto osobiste SKO” założyła uczennica klasy II - Hania – BRAWO.

img

Bardzo cieszymy się, że zaglądacie aktywnie na BLOGA SKO naszej szkoły. Ostatnio zadaliśmy Wam pytanie - „Kiedy BLOG naszej szkoły będzie miał pierwsze urodziny?”. Oczywiście dobra odpowiedź to - 7 stycznia 2020 roku. Wiele osób odpowiedziało prawidłowo, ale najszybsza była Milena z klasy Vb. Gratulujemy ci Milena - po odbiór nagrody prosimy zgłosić się do opiekuna Szkolnego Koła SKO pani Maryli Kurkarewicz.

A teraz UWAGA, UWAGA – kolejne PYTANIE KONKURSOWE:

„W której klasie uczniowie założyli najwięcej kont osobistych?”.

Swoje odpowiedzi proszę umieścić w komentarzu, podaj imię i klasę. Przewidziane NAGRODY NIESPODZIANKI.

17
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 0
  • 6
Komentarze