12.01.2020

Bączek matematyczny

Wyniki Mistrzostw Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym „PIRUET”🤩
6 grudnia 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 5 w Kręceniu Bączkiem Matematycznym PIRUET w ramach XIV Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym „PIRUET”.
W zawodach ogólnopolskich za miejsca od I do XII są przyznawane dyplomy oraz pamiątkowe nalepki z nadrukiem logo zawodów i napisem LAUREAT. Największym sukcesem jest zdobycie III-go miejsca w Polsce przez Zuzannę Arnister z klasy II b (w indywidualnej klasyfikacji wśród dziewczynek lat osiem). 👏A oto najlepsze wyniki naszych uczniów (klasyfikacja ogólnopolska):
V miejsce zajął Gustaw Cisek z klasy III c ( kategoria C – 9)👏, VI miejsce zajęli: Amelia Tomkiewicz z klasy I a ( kategoria D -7)👏, Maja Chrząszczewska z klasy II a (kategoria D-8)👏, Jarema Ćwikliński z klasy II b (kategoria C-8)👏, VII miejsce zajęła Natalia Gotowała z klasy III a (kategoria D – 9)👏, VIII miejsce zajęła Amelia Marzec z klasy III c ( kategoria D – 9)👏 X miejsce zajęli: Oliwier Kamiński Grupa 02 (kategoria C – 6)👏, Lena Jaworska z klasy I a ( kategoria D – 7 )👏, Mateusz Kubiak z klasy III d (kategoria C – 9 )👏, XI miejsce zajął Damian Jabłoński z klasy III c ( kategoria C – 9)👏, XII miejsce zajęli: Kacper Słaby Grupa 01 (kategoria C – 6)👏, Wiktoria Sobańska z klasy II a (kategoria D – 8)👏, Filip Kiłeczko z klasy II b (kategoria C - 8)👏, Daniel Wałcerz z klasy III a ( kategoria C – 9 )👏.
Wyniki w Kategorii Rodzinnej: VI miejsce – Gustaw Cisek, Anna Cisek👏, VII miejsce – Lilianna Kaczmar, Grzegorz Kaczmar👏, VII miejsce – Amelia Wisłocka, Marcin Zajdlic👏,