09.09.2019

Sukces naszego SKO

W pierwszych dniach września ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiego Konkursu SKO dla Szkół i Nauczycieli. Nasza szkoła otrzymała w nim nagrodę II stopnia. W rywalizacji brana była pod uwagę liczba kont internetowych uczniów, promocja działań SKO w mediach oraz aktywne prowadzenie bloga SKO. Oceniano też organizowanie akcji charytatywnych, wycieczek do banku PKO, lekcji przedsiębiorczości z udziałem pracowników, a także szerzenie wiedzy ekonomicznej. Wszystkie zrealizowane w ubiegłym roku szkolnym działania opisane były w kronice SKO w wersji elektronicznej. W ramach realizacji programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności nasza szkoła wykazała się aktywnością, pomysłowością i przedsiębiorczością, co pozwoliło na zdobycie nagrody finansowej w wysokości 2000 zł. Opiekunom SKO natomiast przyznane zostały srebrne odznaki,  które wręczone zostaną 18 października 2019 r. na uroczystej gali w Warszawie.

img

3
Dodaj Komentarz
 • 10
 • 5
 • 3
Komentarze
 • Zamaskowana
  Zamaskowana
  95.40.xxx.xxx
 • wilczki
  wilczki
  178.36.xxx.xxx
  2019-09-11 07:48 | Temat: SKO Wilkowo
  ODPOWIEDZ

  Gratulacje 👏👏👏🏆

  ...❤.*. ) ❤+♥
  ........❤* ❤ WITAMY)❤+♥
  …. .•* •*¯¯*•. ❤* ♥
  ….( ❤+♥.CIEPLUTKO•*,•)❤*♥
  ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•*❤ .★♥
  ________███ Pozdrawiamy z Wilkowa♥
  .•* •*¯¯*•. ❤* ♥ .•* •*¯¯*•. ❤* ♥ .•* •*¯¯*•. ❤* ♥
  .•* •*¯¯*•. ❤* ♥Miłego dnia blogowi przyjaciele .•* •*¯¯*•. ❤* ♥

 • BasiaSKO
  BasiaSKO
  95.49.xxx.xxx
  2019-09-10 07:44 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Gorąco pozdraiwamy z wietrznego Mszczonowa
  i życzymy miłego dzionka
  SO Mszczonów