05.07.2011

Niepotrzebna była trwoga przed założeniem szkolnego bloga

Czas na refleksję…

Co prawda od kilkunastu dni trwają wakacje, ale z pewnością nie jesteśmy jedynymi nauczycielkami, które robią zaległe porządki. Teraz jest dobry czas na analizę zadań realizowanych w minionym roku. Nie tak dawno pojawiła się nowa oferta bankowa – założenie szkolnego bloga. W pierwszej chwili podeszłyśmy do tego sceptycznie, ale później nadszedł moment zaciekawienia i myśl „dlaczego nie spróbować czegoś nowego???” Dzisiaj chciałybyśmy serdecznie podziękować założycielom i pomysłodawcom szkolnych blogów. To dzięki Wam tak wspaniale wszyscy bawiliśmy się przez ładnych kilka miesięcy zdobywając przy tym cenne nagrody. Jeszcze raz potwierdziła się stara maksyma mówiąca, że „oszczędzanie fajna sprawa jest nauka i zabawa”. Życzymy udanych wakacji, podczas których na pewno powstaną nowe ciekawe pomysły do dalszej pracy.

4
Dodaj Komentarz
 • 0
 • 14
 • 13
Komentarze
 • Ewelina Klaczyńska kl.1a
  Ewelina Klaczyńska kl.1a
  93.181.xxx.xxx
  2012-01-13 11:20 | Temat: BLOG
  ODPOWIEDZ

  Pomysł znakomity!
  GORA to nie dziura i swego BLOGA też ma!

 • Amelia Matuszewska kl. 5a
  Amelia Matuszewska kl. 5a
  93.181.xxx.xxx
  2012-01-05 16:31 | Temat: Założenie szkolnego bloga!!!!!
  ODPOWIEDZ

  Bardzo cieszę się z tego powodu, że powstał nasz szkolny blog można tu poczyta co dzieje się u naszych kolegów z 1-3. Ale nie było by tu żadnego bloga gdy by nie nasze wspaniałe panie z SKO pani Jola i Wioleta. Obydwóm panią Serdeczne podziękowania i szczere braw!!

 • Halina
  Halina
  93.181.xxx.xxx
  2011-07-12 11:53 | Temat: Czas na refleksję
  ODPOWIEDZ

  Dzieki wytężonej pracy i zaangażowaniu Pań Joli i Wioli naszej szkoły blog tak pięknie sie prezentuje. Gratulacje i udanego wakacyjnego odpoczynku.

 • SzkolneBlogi
  SzkolneBlogi
  178.73.xxx.xxx
  2011-07-06 12:08 | Temat: szkolne blogi
  ODPOWIEDZ

  Zapewniamy, że od września czeka Was jeszce więcej wrażeń! Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Jednak prawda jest taka, że bez Was nie byłoby szkolnych blogów. To dzięki Waszej aktywności, zaangażowaniu i kreatywności szkolne blogi są miejscem w Sieci, do którego co miesiąc zagląda 100 000 Internautów!