01.07.2011

I my też mamy wakacje!!!

Teaz, kiedy macie wolny czas, oglądajcie zwycięskie prezentacje i głosujcie na nas!

Rzeczywiście, rok szkolny minął nie wiadomo kiedy, na korytarzach i w klasach jest pusto. To był kolejny rok wytężonej pracy uwieńczonej licznymi sukcesami. Nowe wyzwanie jakim stały się dla nas Szkolne Blogi okazało się wspaniałą przygodą i ciekawym doświadczeniem. Dzięki Wam mamy „wirtualną łączność” z innymi Szkolnymi Kasami Oszczędności. Ogłoszone przez Szkolne Blogi konkursy zachęciły nas do wzmożonej pracy i przyczyniły się do powiększenia naszych sukcesów. Teraz, pomimo tego że są już wakacje, tworzymy „skróconą” wersję kroniki SKO na eliminacje ogólnopolskie. Mamy nadzieję, że niektórzy z Was zechcą obejrzeć nasze dzieło i zagłosować na nas. Z GÓRY dziękujemy za wsparcie. Pozdrawiamy Wszystkich gorąco i życzymy udanego wypoczynku.

1
Dodaj Komentarz
 • 11
 • 0
 • 6
Komentarze
 • Amelia Matuszewska kl. 5a
  Amelia Matuszewska kl. 5a
  93.181.xxx.xxx
  2012-01-05 17:04 | Temat: Wakacje !!!!! :)
  ODPOWIEDZ

  Ten rok minął tak szybko, że się nie obejrzysz a idziesz do następnej klasy. Czas leci szybko a nasz szkoła ma coraz więcej pucharów, medali i dyplomów. Nasz kochana szkoła ma sukcesy po przez np. naszego szkolnego bloga.