1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Dnia Dziecka :)
39
Blog SKO

SKO SP3 Braniewo

SKO SP3 Braniewo

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 3 im. Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w Braniewie Będziemy tu opisywać działalność Szkolnej Kasy Oszczędnościowej w naszej szkole oraz ważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga oraz głosowania na nas. Z góry dziękujemy za każdy oddany głos.

Rocznica Konstytucji 3 Maja

Dnia 04.05.2015 r. w Szkole Podstawowej w Braniewie odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

1

,,SKO TO JEST TO"

Działamy od października 2012 r

109

MAM TALENT

24 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbyły się przesłuchania w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu „Mam Talent”.

8

TURNIEJ POŻARNICZY BRANIEWO 2015 ELIMINACJE MIEJSKIE

1 kwietnia 2015 roku Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie wspólnie z Centrum Edukacji w sali konferencyjnej Centrum Edukacji ZDZ w Braniewie zorganizował eliminacje miejskie Otwartego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom" Braniewo 2015.

7

Powiatowy Turniej BRD

W dniu 13.04.2015 r. w Gimnazjum nr 2 w Braniewie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych.

1

,, Ja i mój pupil"

To konkurs na podsumowanie projektu dotyczącego niesienia pomocy bezdomnym i chorym zwierzętom.

3

Kuratoryjny konkurs przedmiotu matematyka rok szkolny 2014/2015.

Konkurs przedmiotowy z matematyki w naszej szkole przebiegał zgodnie z Regulaminem organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa warmińsko-mazurskiego w roku szkolnym 2014/2015 zatwierdzonym przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty.

1

KONKURS MATEMATYCZNY ,, KANGUR 2015”

Dnia 19 marca 2015 r. 59 uczniów klas II – VI Szkoły Podstawowej nr 3 im. Senatu RP w Braniewie wzięło udział w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu „ Kangur Matematyczny – 2015’’, który miał miejsce w naszej szkole.

2

Konkurs ,, Walentynka dla SKO”

Przed 14-ym lutego trwała akcja mająca na celu zachęcanie uczniów do obdarowywania rodziny, kolegów, koleżanek i znajomych kartkami walentynkowymi , której hasłem przewodnim były słowa: ,, Warto obdarowywać ludzi uśmiechem, trzeba mówić innym, że się ich lubi, kocha, że są dla nas najważniejsi nie t ...

1

Spotkanie z Markiem Kamińskim

Nie ma rzeczy niemożliwych! 16 marca Marek Kamiński wyruszył w pieszą podróż z Kaliningradu do Santiago de Compostela.

3
1