05.01.2013

SKOwicze z Zielonego Patrolu

Od kilku lat działa w naszej szkole Zielony Patrol. W tym roku w jego szeregach aktywnie pracują również członkowie Szkolnego Koła SKO. Edukcja Ekologiczna, to inwestycja w naszą przyszłość bliską i dalszą. Czym zajmuje się Zielony Patrol? ....

Prowadzi on wielokierunkowe działania. Odbywają się systematyczne spotkania w ramach których uczniowie prowadzą obserwacje, doświadczenia, badania. Uczestniczą w konkursach o różnej tematyce przyrodniczej i ekologicznej. Przygotowują wystawki prac.

DSCN0320m.JPG

 

DSCN0321m.JPGDSCN0322m.JPG

Wyjeżdżają na wycieczki edukacyjne. Zajmują się zbiórką baterii.

DSCN0318m.JPG

To tylko niektóre z bieżących działań Zielonego Patrolu.

W ubiegłym roku nasz szkolny Zielony Patrol zdobył nagrodę, ktora pozwoliła zaopatrzyć w pomoce dydaktyczne salę przyrodniczą, matematyczną i plastyczną.

DSCN0319m.JPG

Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za ich pracę.

Gratulujemy.

Życzymy tak wysokiej oceny pracy rownież w tym roku.

0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 6
  • 10