09.10.2019

TalentowiSKO

Uwaga dzieciaczki! Po raz kolejny wkręcamy Was w pomaganie.

imgW tym roku nawiązaliśmy kontakt z Leśnym Pogotowiem w Mikołowie...i właśnie tej placówce zdecydowaliśmy się, jako szkoła pomóc.

Głównym celem Leśnego Pogotowia jest rehabilitacja i przygotowanie dzikich zwierząt do powrotu do ich naturalnego środowiska ( zwierząt, które z różnych powodów, czasami z wypadków, trafiły do pogotowia). Chcesz dowiedzieć się więcej na temat placówki...tu znajdziesz ważne informacje:

                                                                 www.lesnepogotowie.pl

Dlatego już niebawem, już wkrótce, ruszają przygotowania  do kolejnego kiermaszu " Jesiennych rozmaitości".

To nasze słynne już TalentowiSKO. Jak zwykle liczymy na Waszą pomoc.Zebrane pieniążki z akcji przeznaczymy na wybrany wyżej cel.

 

                                                WARTO POMAGAĆ!!!

 

Już tutaj ogłaszamy zbiórkę:

-słoików, najlepiej z szerokim otworem:))

-tasiemek, brokatów, guziczków i innych elementów dekoracyjnych

-zasuszonych i pokruszonych liści;)

 A to wszystko chętnie przygarną panie opiekunki SKO:)) ( przypominamy sala nr 16, 17-nowa szkoła, sala nr 4- stary budynek szkolny;)

Chcesz samodzielnie wykonać pracę jesienną, będącą zarówno ciekawą dekoracją, przynieś, pochwal się swoim talentem..w ten sposób również możesz pomóc.Osoby chętne,aby pomóc w przygotowaniach i pracy przy kiermaszu, zapraszamy do kontaktu w szkole..czekamy do 25 października.

.........................................................................................................................................

A teraz kilka wspomnień...

Tak wyglądał kiermasz i akcja pomocy Natalce w ubiegłym roku. Przypominamy...zebraliśmy wtedy ok. 8 tysięcy...jest się czym chwalić, tym bardziej, że wten sposób POMAGAMY!

P.s. Natalka czuje się dobrze i wraca do zdrowia.

imgimgimgimgimgimgimg

4
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 7
  • 19
Komentarze