27.06.2023

CZAS PODSUMOWAŃ

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami – pozwólmy im je rozwinąć" pod takim hasłem 14 czerwca 2023 roku uroczyście posumowaliśmy osiągnięcia uczniów klas I-III i wychowanków świetlicy.
   Uczniowie zaprezentowali swoje talenty podczas występu świetlicowego teatrzyku w „Bajce o ptakach i zwierzętach z morałem dla każdego", wspólnym śpiewaniu piosenek: „Lato, lato czeka", „Bursztynek", „Choć tak mało mamy lat", „Mammaje".
   Najważniejszym jednak punktem uroczystości było wręczenie licznych nagród i podziękowań dla uczniów. Dyplomy i drobne upominki laureatom konkursów wręczyły Pani Dyrektor Ewa Barszcz i Pani Wicedyrektor Anny Witkowska. W czasie uroczystości nagrodziliśmy także uczniów, którzy wykazali się wzorową postawą i zaangażowaniem w szkole. Wychowankowie świetlicy z trzecich klas otrzymali podziękowania za wspólnie spędzony czas. Za sukcesami uczniów stoją nauczyciele za ich pomoc i wsparcie w rozwijaniu skrzydeł podziękowali uczniowie wręczając symboliczny upominek. Uroczystość posumowania dostarczyła przybyłym uczniom wychowawcom, rodzicom, dziadkom, rodzeństwu wielu wzruszeń. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za zaangażowanie i rozsławianie imienia naszej szkoły. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym wykazem naszych osiągnięć: klas 1-3świetlicy i galerii zdjęć z uroczystości.

https://youtu.be/5fsOD2rR94o

 

0
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 6
  • 2