04.04.2011

Ulica Śnieżynkowa

Koncert charytatywny na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Pacanowie.

Najpiękniejsza, najbardziej rozśpiewana i roztańczona zimowa ulica - "Ulica Śnieżynkowa" - po raz XI zaprosiła mieszkańców miasta w progi Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pińczowie na Koncert charytatywny pod takim właśnie tytułem. W nowej sali panowała prawdziwie zimowa sceneria - sople lodu, płatki śniegu, bałwanki i zaśnieżone domy, ale atmosfera była gorąca od pierwszej minuty.

W koncercie zaprezentowali się uczniowie SP1, Szkoły Muzycznej I Stopnia oraz zaproszeni goście z Przedszkoli nr 1 i 2 oraz PSCK. Piosenki solistów i zespołów, wiersze i tańce oraz krótkie przedstawienie szkolnego teatru oklaskiwało liczne grono przybyłych gości wśród których był Burmistrz Miasta - p. W. Badurak oraz v-ce Starosta Powiatu Pińczowskiego - p. M. Omasta.

 

ul_wystep

 

Data koncertu (6 grudnia) sprawiła, że w sali zjawił się prawdziwy św. Mikołaj co szczególnie uradowało najmłodszych artystów i widzów.

 

ul_mikolaj

 

W trakcie koncertu odbywał się wielki kiermasz! Sprzedawaliśmy prace świąteczne dzieci i opiekunek SU - przepiękne kartki, stroiki i ozdoby choinkowe. Wszystkie "wyroby" cieszyły się ogromnym powodzeniem. Żałujemy, że nie wzięliśmy udziału w konkursie organizowanym przez PKO na Świąteczny Sezam.

 

ul_prace

 

Duża kolejka była przy ciastach domowej roboty. Rodzice chętnie też kupowali książki dla swoich dzieciaków.

 

DSC_0205.JPG

ul_ksiazki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży trafiły do dzieci z Domu Dziecka w Pacanowie.

 

Następny koncert za rok!!

2
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 10
  • 8
Komentarze