1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

Witamy na blogu SKO Zespołu Szkół w Świdrach, miejscowości w województwie lubelskim, w gminie Łuków. Zapraszamy do odwiedzania naszej szkoły i naszego bloga. Dziękujemy bardzo za oddane głosy. Strona internetowa naszego Zespołu Szkół: spswidry.edu.pl

Kiermasz pączków dla Jakuba

Dnia 16.02.2023r. w naszej szkole, odbył się kolejny kiermasz charytatywny słodkości tłustoczwartkowych.

6

„Wyprawa do krainy zakochanych” –

Dnia 14.02.2023r. Szkolna Kasa Oszczędności we współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowała Walentynki

5

ANDRZEJKI Z SKO

W dniu 25 listopada 2022 r. członkowie SKO z klasy III wspólnie z opiekunami p. Elżbietą Soszka i p. Dorotą Mościcką zorganizowali uroczystość z okazji "Andrzejek".

4

Kiermasz słodkości dla Wojtusia

27 października 2022 roku odbył się w naszej szkole „Kiermasz słodkości dla Wojtusia” – chorego na raka chłopca z Gołaszyna. Szkolna Kasa Oszczędności we współpracy z Kołem Wolontariatu i Samorządem uczniowskim zebrała 3000zł.

3

Nowy Rok Szkolny 2022/2023

W dniu 28.10.2022r.Szkolna Kasa Oszczędności zaprosiła wszystkie klasy na apel promujący oszczędzanie. Uczniowie z kl. III i IV zaprezentowali inscenizację pt. „Oszczędność bogaci”.

6
1