06.11.2011

SKO w naszej szkole

SKO działa w naszej szkole trzeci rok. W zeszłym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie dla szkolnych kas oszczędności i tu niespodzianka. Otrzymaliśmy nagrodę drugiego stopnia. Było nam bardzo, bardzo miło :) Opiekunami SKO były do tej pory pani Ania Dziadek oraz pani Estera Pustówka. Od tego roku szkolnego panią Esterę zastąpi pani

Ania Ochman, czyli opiekunami będą dwie panie Anie :)

Do SKO należą wszyscy uczniowie naszej szkoły, to znaczy, że wszyscy mogą dokonywać wpłat na książeczki. Systematycznie oszczędza około połowa uczniów. W ramach działalności SKO dokonywane są zbiórki makulatury oraz plastikowych nakrętek. Odbywają się różne konkursy na temat oszczędzania, ma miejsce akcja "Prezent pod choinkę", no i rzecz najważniejsza: oszczędzamy złotówki na naszych książeczkach SKO. Co roku do grona oszczędzających dołączają pierwszaki, które jak się okazuje w oszczędzaniu dorównują pozostałym klasom.

Tak trzymać!

 

 

Pani Estera Pustówka i pani Ania Dziadek     SDC10502.JPG

 

Skład makulatury  PICT0396.JPG

 

Nakrętki    PICT0397.JPG

4
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 2
  • 0
Komentarze