09.10.2016

Konkursy SKO

Co nas czeka w październiku?

Konkurs „Mistrz oszczędzania”

Konkurs ten jest przeznaczony dla uczniów posiadających konto SKO. Polega on na systematycznym dokonywaniu wpłat na to konto. Wpłat można dokonywać przelewem, w banku PKO lub u opiekunów SKO: u Pani Soni Długosz – wychowawczyni klasy 3b oraz u Pani Ani Dziadek. Konkurs trwa od 10 października do 31 maja.

Pod koniec roku szkolnego na 10 najsystematyczniej oszczędzających osób czeka nagroda niespodzianka.

 

 

Zbiórka plastikowych nakrętek 

Od początku października zbieramy plastikowe nakrętki. Nakrętki zbieramy przez cały miesiąc. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cel charytatywny – na leczenie mamy jednej z naszych uczennic. Klasa, która w ciągu miesiąca nazbiera najwięcej nakrętek, otrzyma małą niespodziankę.

 

 

Zbiórka żołędzi

Zbieramy żołędzie, które zostaną przeznaczone na dokarmianie zwierząt leśnych zimą.

Zbiórka trwa od 10 do 24 października.

Klasy, które zbiorą największą ich ilość otrzymają dyplomy oraz małe niespodzianki. Na zwycięską klasę czeka puchar oraz większa niespodzianka przygotowana przez Koło Łowieckie „Granica” z Zebrzydowic.

Żołędzie składujemy w klasach. Gdy uzbiera się ich większa ilość, zgłaszamy to opiekunom SKO.

 

 

Makulatura

Już od września zbieramy makulaturę. Makulaturę należy przynosić zapakowaną i obwiązaną w paczkach o wadze nie większej niż 5kg, z naklejonym imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą do której uczęszcza. Makulaturę należy przynosić w godzinach od 8.00 do 14.00 i zostawić przed pomieszczeniem przy drzwiach wejściowych na parterze szkoły. Makulaturę zbieramy do 31 maja 2017r.

Dla uczniów zaangażowanych w zbiórkę makulatury przewidziana jest nagroda niespodzianka na koniec roku szkolnego. 

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 17
  • 4