10.01.2020

Dbamy o środowisko naturalne

30 października uczniowie naszej szkoły z nauczycielami wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”. Otoczenie naszej szkoły i pobliskie osiedla zmieniły swój wygląd i nie świeciły butelkami, puszkami oraz fruwającymi papierami.

  Ruszyła już akcja zbiórki makulatury, puszek i baterii. 30 października odbył się bal andrzejkowy, na który biletem wstępu była paczka makulatury. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a cel jest szczytny, gdyż ruszyły już prace związane z założeniem ogródka botanicznego. Zostały usunięte stare drzewa, posadzono krzewy głogu, malin i roślin ozdobnych. Będzie to duża pomoc dydaktyczna dla uczniów naszej szkoły oraz pobliskich szkół i przedszkoli. Druga korzyść to czystsza nasza planeta.

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 15
  • 13