Zbiórka surowców wtórnych!
Makulatura, nakrętki plastikowe, puszki i baterie! Rozstrzygnięcie całorocznego konkursu!
SKO przez cały rok szkolny zbiera surowce wtórne: makulaturę, nakrętki plastikowe, puszki i baterie.
Współpracujemy z PGK Koszalin, gdzie na koniec roku szkolnego wszystkie surowce wtórne są zabierane przez pracowników PGK.
Oto lista nagrodzonych dzieci:
Zbiórka: 2012/2013r.
NAKRĘTKI
Dziewczynki |
Chłopcy |
1. Wątor Zuzanna kl.”0” I miejsce baterie nakrętki Żelowe, piórnik, pamiętnik |
1. Kalwas Damian kl. II falmastry |
2.Nowakowska Dominika kl. V I miejsce nakrętki, makulatura Żelowe, pióro i długopis różowy, piórnik
|
2. Jankowski Bartosz kl. II flamastry |
3.Bednarska Magdalena kl. V żelowe |
3. Wabia Mateusz kl. II flamastry |
4. Pelikan Aleksandra kl. IV żelowe |
4. Ciszewski Adam kl. VI flamastry |
5. Gomułka Katarzyna kl. IV żelowe |
5.Bednarski Sebastian kl. IV flamastry |
6. Gomułka Krystyna kl. IV żelowe |
6. Filasiak Cezary kl. II flamastry |
7.Markowska Natalia kl. III żelowe |
7.Jabłoński Sebastian kl. II flamastry |
8. Pilarska Aleksandra kl. VI żelowe |
8. Bajek Krystian kl. II flamastry |
9. Gajownik Roksana kl. III żelowe |
9. Żłobeczki Jakub kl. II flamastry |
10. Rębas Zuzanna kl. IV żelowe |
10.Brzoska Jonasz kl. IV I miejsce flamastry /pióro i długopis czerwony |
11. Jeżak Magdalena kl. III żelowe |
11. Janisiak Jakub kl. IV flamastry |
12.Zagajewska Paulina kl. IV żelowe |
12. Rzepkowski Daniel kl. II flamastry |
13. Patrycja Czachorowska kl. IV żelowe |
13. Jankowski Mateusz kl. II flamastry |
14. Kowalczyk Julia kl. II żelowe |
14. Wiorek Hubert kl. V II miejsce flamastry, pióro i ołówek niebieski |
15. Ruziewicz Wiktoria kl. II żelowe |
15. Rzeszutek Sławomir kl. III flamastry |
16. Sadowska Sylwia kl. I żelowe |
16. Kliwer Miłosz kl. V flamastry |
17. Pińkowska Agata kl. II żelowe |
17. Rumianek Patryk kl. V flamastry |
18. Rosołowska Wiktoria kl. II żelowe |
18. Wieczorek Arkadiusz kl. V flamastry |
19. Surówka Michalina kl. V żelowe |
19. Wierbiel Łukasz kl. III flamastry |
20. Maliszewska Wiktoria kl. „0” żelowe |
20. Wierbiel Grzegorz kl. III flamastry |
21. Chrzanowski Konrad kl. V
22. Maliszewski Dominik kl. „0”
PUSZKI
- Kalwas Damian kl. II paletki
- Jabłoński Sebastian kl. II paletki
BATERIE
- Jabłoński Sebastian kl. II piłka biało- niebieska
MAKULATURA
- Malec Hubert kl. V paletki
- Sochiński Wojciech kl. I piłka biało- niebieska
- Kliwer Miłosz kl. V paletki
Makulatura
Nakrętki plastikowe
Puszki: Damian Kalwas I miejsce
Witam cieplutko w przedostatni weekend roku szkolnego
$$$$_$____$__$$$_$$$$$_$$$$
___$___$__$__$_______$__$
_$$$____$$___$______$___$$$
_$______ $___ $_____$____$
$$$$$___ $____ $$$_$$$$$_$$$$
__________________________$$
_$$_$$__$_$_ $ $$$__$$$___$$$
$__$__$_$_$_$_$___$_____$___$
$__$__$_$_$$__$$$_$$$$__$___$
$_____$_$_$___$___$___$_$___$
$_____$_$_$$$_$$$_ $$$$__ $$$
___$$$$$__$____$_$__$$$$
___$____$_$$___$_$_$____$
___$____$_$_$__$_$_$$$$$$
___$____$_$__$_$_$_$____$
___$$$$$__$___$$_$_$____$
__$
__$$
__$$$
__$$$$__________________$
__$$$$$________________ $$
__$$$$$$$______________ $$$
__$$((▂))$$$____________$$$$
__$$$$$$$$$$_________$$((▂))$
__$$$'¤'¤'$$$$$______$$$$$$$$$
__$$$¤'¤'¤'¤$$$$___$$$$'¤'¤'¤$$$
__$$$'¤'¤'¤'¤'¤$$$__$$$¤'¤'¤'¤$$$
__$$$$'¤'¤'¤'¤'¤$$$ $$$'¤'¤'¤'¤'$$
___$$$$'¤'¤'¤'¤'¤$$$ $$'¤'¤'¤'$$$
_____$$$$'¤'¤'¤'¤$$$ $$'¤'¤'$$$
__$$$$$_$$$'¤'¤'¤'¤$ $$'¤'¤$$
_$$((▂))$$$$$_$$$$$$$$$$$_O_O
$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$_ _ $ $
$$$'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤$$$$_$$___$ $
$$$'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'$$$$__$$$
$$$$'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤$$$$_$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$
__$$$((▂))$$$$$_$$$$$
____$$$$$$$_$$$$$
_________$$$$$
______$$$
_____$¤
POZDRAWIAMY I GŁOSIK ZOSTAWIAMY
SP 323 Warszawa
Dziękujemy Haniu za Twój cenny głosik
▒▒▒●)
▒▒▒)>
,)▓▓▒
/▓▓(▒▒ STUK-PUK
/▓▓)▒▒▒) TO JA-
/▓▓/▒▒▒/ ŻYCZĘ WAM
/▓/▒▒▒/ MIŁEGO DNIA:)
_/``""`"\_
Pozdrawiamy i głosik zostawiamy
SP 323 Warszawa