11.10.2013

Czy w Chinach i Afganistanie uczniowie mogą oszczędzać w SKO?

W trzecim tygodniu nauki gościliśmy w naszej szkole 4 praktykantów – studentów z Afganistanu, Chin i Egiptu. W ramach programu Enjoy my Origin prowadzili oni zajęcia z naszymi uczniami w języku angielskim. Program jest realizowany w naszym województwie przez Komitet Lokalny AIESEC Toruń UMK. We wtorek 17 września aktyw SKO wspólnie z klasą III miał okazję porozmawiać ze studentami z Chin i Afganistanu o Szkolnej Kasie Oszczędności. Naszym gościom taka idea i forma oszczędzania bardzo się spodobała. Okazywali też duże zainteresowanie pokazywaną stroną internetową SKO. Choć w Chinach i Afganistanie SKO nie istnieje, stwierdzili, że taka nauka oszczędzania na pewno bardzo by się spodobała także dzieciom z ich krajów.

 

Cathy z Chin oraz Hedy z Afganistanu wraz z tłumaczką oraz aktywem SKO oglądają stronę internetową SKO.

Cathy z Chin i Hedy z Afganistanu z tłumaczką oraz aktywem SKO oglądają stronę internetową SKO PKO BP.

 

 

Wspólne zdjęcie na pamiątkę spotkania.

 

Wspólne zdjęcie na pamiątkę spotkania.

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 15
  • 9