05.07.2019

„SPOD ZNAKU ORŁA WSZYSCY JESTEŚMY…”

Już po raz trzeci odbył się w naszej szkole koncert pieśni patriotycznych. W roku obecnym miał on charakter wyjątkowy z racji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klas IV- VIII śpiewem i tańcem opowiedzieli historię naszej ojczyzny. Na koncert przybyli  zaproszeni goście: Anna Majda Radna Sejmiku Wojewódzkiego, Wójt Gminy Turek Karol Mikołajczyk wraz z małżonką,   Ireneusz Kolenda Przewodniczący Rady Gminy Turek, Z-ca wójta Gminy Turek Katarzyna Skotarek, Stanisław Kaczmarek V-ce Przewodniczący Rady Gminy Turek, Radni Gminy Turek: Bożena Ignasiak, Michał Kocik, Włodzimierz Olek oraz Gabriela Kolenda pracownik ds. oświaty i Jerzy Zygmunt Dyrektor  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie. Swoją obecnością zaszczycił nas również ks. Waldemar Kowal z parafii św. Barbary w Turku. Jak zwykle mogliśmy liczyć na obecność Sołtysa sołectwa Pęcherzew Jacka Szambelańczyka wraz z żoną oraz Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Natalię Wachnik, a także Rodziców i Dziadków naszych uczniów.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 7
  • 5