1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
5
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Lekcje z klasą IV

Jeszcze jeden twórczy całoroczny projekt rozpoczęty w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie.

0

Wybory SU rozstrzygnięte!

Dnia 21 września 2018 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie. Uprawnionych do głosowania było 137 uczniów z klas IV – VIII oraz 26 nauczycieli. W głosowaniu do SU oddano 145 głosów, w tym 127 głosów ważnych i 21 nieważnych.

1

Dni dla Świata ;-)

W MINIONYM TYGODNIU POSZCZEGÓLNE KLASY WRAZ Z WYCHOWAWCAMI WZIĘŁY UDZIAŁ W JUBILEUSZOWEJ AKCJI SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA. W TYM ROKU POD HASŁEM „AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ” W TERMINIE 21-22-23 WRZEŚNIA 2018R.

2

Dzień Przedszkolaka

Jak wiadomo 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka :-)

0

PPROJEKTOR Wolontariat Studencki

W dniach od 10 do 14 września 2018r. gościliśmy w szkole grupę studentów z Warszawy, którzy poprowadzili tygodniowy projekt "Kreatywny przez technologie" w ramach różnych zajęć głównie informatycznych. Grupa docelowa: I grupa (klasa I-IV) i II grupa(V-VIII) Opiekunem wolontariuszy i koordynatorem pr ...

0

MegaMisja klasy II

MegaMisja, czyli cyfrowa edukacja w szkole i świetlicy szkolnej :-) Już w czerwcu dzięki współpracy koordynatorki projektu Katarzyny Gruchały i wychowawczyni klasy II Marty Okrój udało się stworzyć 30s. film pokazujący twórczość i aktywność klasy II. Krótki spot z życia klasy zakwalifikował uczniów ...

14

"Erasmus+" Malta i Cambridge

W czasie minionych wakacji pięcioro uczestników projektu Erasmus + Mobilność Kadry (którego uczestnikiem nasza szkoła jest od czerwca 2017r. do grudnia 2018r.) odbyło dwutygodniowe zagraniczne szkolenia.

1

Wizyta przedstawiciela Banku PKO BP

Szkolne spotkanie członków SKO z przedstawicielem żukowskiego oddziału PKO BP :-)

1

Pierwsze tabliczki już zebrane!

Adrian i Olimpia bardzo aktywnie rozpoczęli zapełnianie tabliczek oszczędnościowych.

0

Karty rozdane ;-)

Członkowie SKO otrzymali swoje pierwsze karty bankowe :-)

1
1 2 następna ostatnia