1 2 3 następna ostatnia


SKO SP BOLKÓW

SKO SP BOLKÓW

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie. SKO działa w naszej szkole od września 2012r. Na blogu chcemy z Wami dzielić się naszymi działaniami, akcjami, konkursami. Zachęcamy wszystkich do częstego odwiedzania blogu, czytania, komentowania, głosowania.

Do zobaczenia !

Wszystkim SkO-wiczom i nie tylko życzymy bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!!

3

Dzień Sportu

Dzień Sportu to dzień wyjątkowy. Dzieci uczestniczą w wielu konkurencjach sportowych. Rywalizują między sobą nie tylko indywidyualnie, ale i grupowo, np. poprzez przygotowanie plakatu pod hasłem "Zdrowo i kolorowo". Poniżej kilka z nich.

0

Dzień Dziecka w szkole

Gra w szachy to jedna z wielu atrakcji przygotowanych w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka. Poprzez zabawę można się wiele nauczyć.

0

Konkurs

W szkole odbył się konkurs plastyczny pt.: "Bezpieczne wakacje z Żyrafką Lokatką" zorganizowany dla klas 1.

0

Zbieramy korki

Jak co roku zbieramy korki na szczytny cel. Tym razem również nasi podopieczni nas nie zawiedli. BRAWO !!!

0

Zostań Aniołem!

Drugi raz wzięliśmy udział w akcji "Zostań Aniołem!" Uczniowie klasy 6"a" przygotowali kartki z życzeniami dla dzieci przebywających na oddziale onkologicznym w Lublinie.

0

Bądźmy eko!

I nawet przedszkolaczki umieją już sortować śmieci.

0

Dbamy o nasze szkolne otoczenie

Cały rok szkolny wolontariusze pielęgnują tereny zielone wokół naszej szkoły.

0

Dbamy o zwierzęta

W roku szkolnym 2017/2018przeprowadziliśmy zbiórkę karmy dla TOZu w Jaworze i dla "Na pomoc zwierzętom" w Boguszowie Gorcach. Zebraliśmy ponad 200 kg karmy. Bardzo dziękujemy.

0

Dzień Talentów

Jeden z najbardziej lulbianych dni w naszej szkole to Dzień Talentów. Dla uczniów przygotowujemy wtedy niecodzienne zajęcia.Poniżej kilka fotek (lepienie pierogów, zajęcia lotnicze, robienie soków).

0
1 2 3 następna ostatnia