1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, które blogi zdobyły nagrody w kwietniowej edycji konkursu.
15
Blog SKO

SKO SP BOLKÓW

SKO SP BOLKÓW

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie. SKO działa w naszej szkole od września 2012r. Na blogu chcemy z Wami dzielić się naszymi działaniami, akcjami, konkursami. Zachęcamy wszystkich do częstego odwiedzania blogu, czytania, komentowania, głosowania.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Klasa 2 "c" wie wszystko o bezpieczeństwie w Internecie.

0

SKO-owy test Wiedzy o Bezpieczeństwie w Sieci

SKO-owy Test Wiedzy o Bezpieczeństwie w Sieci

0

Uwaga konkurs!!!

ZIMOWE SPORTY ŻYRAFKI LOKATKI

2

1 lipca Dzień Psa

1 lipca ogłoszony został jako Dzień Psa. Święto ustanowiono w 2007 roku przez redakcję czasopisma "Przyjaciel Psa".

0

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

28 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w Kategoriach Benjamin i Kadet.

0

Zbiórka makulatury-wyniki

Od wielu lat w naszej szkole organizujemy zbiórkę makulatury. Celem akcji jest zaktywizowanie całej społeczności szkolnej do działań związanych z segregacją odpadów – praktyczną edukację ekologiczną. Wdrażamy uczniów do ochrony środowiska poprzez pozyskiwanie surowców wtórnych. W tym roku ...

0

Zbiórka baterii-wyniki

W naszej szkole, jak co roku, zorganizowana była zbiórka baterii. Celem akcji zbiórki zużytych baterii – akumulatorków jest wyrobienie nawyków selektywnej zbiórki zużytych baterii wśród uczniów i ich rodziców oraz propagowanie postawy odpowiedzialności grupowej za stan środowiska, w którym ży ...

0
1 2 3 następna ostatnia