1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SKO SP BOLKÓW

SKO SP BOLKÓW

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie. SKO działa w naszej szkole od września 2012r. Na blogu chcemy z Wami dzielić się naszymi działaniami, akcjami, konkursami. Zachęcamy wszystkich do częstego odwiedzania blogu, czytania, komentowania, głosowania.

INWESTUJĘ W ZDROWIE BEZ UŻYWEK

W ramach Kampanii Społecznej Zachowaj Trzeźwy Umysł przy współpracy z p. Robertem Ostasiewiczem Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez p. Roberta Ostasiewicza: w kat. klas 1-3 głośnik boombox, a w kat. klas 4-8 wyjazd na krytą pływalnie do Szczawna Zdroju oraz przez Radę rodziców: bon w ...

1

Sprzątamy dla Polski

W piątek nasza placówka przyłączyła się do V ogólnopolskiej edycji akcji #SprzątamyDlaPolski pod honorowym patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Edukacji i Nauki.

0

Sadziliśmy drzewa

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas 4c, 6b oraz 8a i 8c wzięli udział w akcji sadzenia drzew, przygotowanej przez pracowników Urzędu Miejskiego w Bolkowie we współpracy z przedstawicielami Leśny Bank Genów Kostrzyca i Lasy Państwowe. Uczniowie wysadzili 18 sadzonek wyhodo ...

0

Kiermasz słodkości

W marcu w naszym przedszkolu oraz szkole odbył się kiermasz ciast, babeczek i innych wyśmienitych smakołyków przygotowanych przez:

0

TYDZIEŃ MATEMATYKI

W dniach 13.03.-17.03.2023r. w naszej szkole nauczyciele matematyki zorganizowali Tydzień Matematyki.

0

,,O PRZYSZŁOŚĆ DBAMY, DLATEGO OSZCZĘDZAMY !”

W Dnia 13.03.2023r. w Szkole Podstawowej w Bolkowie w klasie III ,,c” gościliśmy opiekuna SKO, Pana Józefa Brostowicza.

0

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku uczniowie klas 1-8 i pracownicy naszej szkoły po raz pierwszy zagrali dla WOŚP. Przez cały styczeń zbierali pieniądze, aby wspomóc akcję Jurka Owsiaka. Co tydzień mogli wesprzeć zbiórkę poprzez zakup rozmaitych słodkości, toreb ekologicznych przygotowanych przez rodziców, uczniów, pracow ...

1

WOŚP u nas w szkole

W tym tygodniu rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. We wtorek odbył się pierwszy kiermasz słodkości. Było pyszne ciasto, przepyszne babeczki i różnokolorowe galaretki. Bardzo dziękujemy zaangażowanym uczniom i rodzicom. Liczymy na Państwa zaangażowa ...

0

Gwiazdka dla Seniora 2022

Już po raz kolejny w naszej szkole zorganizowaliśmy akcję „Gwiazdka dla Seniora”. W tym roku naszym celem było obdarowanie upominkami świątecznymi pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bolkowie. Datki zbierane były do skarbonek, poza tym Szkolne Koło Wolontariatu dwukrotnie przeprowadziło sprzed ...

0

„Wycieczka do Banku PKO BP Oddziału 1 w Jeleniej Górze”.

Dnia 16.12.2022r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie z klasy III „c” uczestniczyli w wycieczce w ramach edukacji społecznej, tematycznie związanej z oszczędzaniem. Dzieci zwiedziły oddział banku PKO BP w Jeleniej Górze przy ul. Różyckiego 6. Tematem spotkania ...

1
1 2 3 następna ostatnia