12.06.2017

VII FESTYN RODZINNY Z SIÓDEMKĄ

9 czerwca 2017r. od godz. 16.00 do 20.00 bawiliśmy się na VII Festynie Rodzinnym z Siódemką. Na naszym szkolnym boisku każda klasa przygotowała swoje stoisko. Było w czym wybierać: począwszy od kulinarnych przysmaków w postaci pysznych ciast i ciasteczek, poprzez bigos i kartacze, na loteriach rozmaitych i trampolinach kończąc. Na scenie z doskonałym nagłośnieniem można było obejrzeć prezentacje wokalno - taneczne w wykonaniu naszych uczniów czy posłuchać pięknych szant w wykonaniu "Zmiany Wachty".

Jest to cykliczna impreza organizowana przez Radę Rodziców integrująca całą społeczność szkolną, przyjaciół szkoły i mieszkańców osiedla. Cel też ważny: zbiórka środków na remont szkolnej stołówki. Pogoda i humory dopisały. Do zobaczenia za rok :)

 

img           img

 

img          img

6
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 2
  • 9
Komentarze