28.12.2018

Hej kolęda, kolęda...

We wish you a Merry Christmas 
and a Happy New Year!
19 grudnia w naszej szkole odbyło się świąteczne kolędowanie. Gospodarzami spotkania byliśmy my uczniowie klasy IIa i IVb, a wspierały nas wychowawczynie Pani Dorota i Daria. Wprowadziliśmy naszych gości w świąteczny nastrój wierszami, piosenkami, kolędami oraz ciekawostkami na temat świąt obchodzonych w różnych krajach. 
Kolędowaliśmy wspólnie z rodzicami, przyjaciółmi tymi dalekimi i bliskimi oraz naszymi sąsiadami.
Wesołych Świąt!
Zapraszamy do obejrzenia filmu: 
https://photos.google.com/…/AF1QipP_bElV3XMsxVr5y6RqsGGGDeZ…
Obraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, buty i w budynku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wish you a Merry Christmas 
and a Happy New Year!
19 grudnia w naszej szkole odbyło się świąteczne kolędowanie. Gospodarzami spotkania byliśmy my uczniowie klasy IIa i IVb, a wspierały nas wychowawczynie Pani Dorota i Daria. Wprowadziliśmy We wish you a Merry Christmas 

and a Happy New Year!
19 grudnia w naszej szkole odbyło się świąteczne kolędowanie. Gospodarzami spotkania byliśmy my uczniowie klasy IIa i IVb, a wspierały nas wychowawczynie Pani Dorota i Daria. Wprowadziliśmy naszych gości w świąteczny nastrój wierszami, piosenkami, kolędami oraz ciekawostkami na temat świąt obchodzonych w różnych krajach. 
Kolędowaliśmy wspólnie z rodzicami, przyjaciółmi tymi dalekimi i bliskimi oraz naszymi sąsiadami.
Wesoł...

Zobacz więcej naszych gości w świąteczny nastrój wierszami, piosenkami, kolędami oraz ciekawostkami na temat świąt obchodzonych w różnych krajach. 
Kolędowaliśmy wspólnie z rodzicami, przyjaciółmi tymi dalekimi i bliskimi oraz naszymi sąsiadami.
Wesoł...

Zobacz więcej
Obraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, buty i w budynku
1
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 4
  • 0
Komentarze