Apel z laurami dla mistrzów oszczędzania w SP 31
Zorganizowałam apel, na którym przekazałam aktualności związane z przedsiębiorczością w szkole i SKO. Przede wszystkim wręczyłam nagrody dla najlepiej oszczędzających uczniów w ubiegłym roku. Stawka była cenna, a co ciekawe miejsca obejmowali uczniowie z bardzo podobnymi wynikami w oszczędzaniu. Nagrody sfinansowane były z wypracowanych funduszy SKO oraz ufundowane przez Bank PKO BP! Dużo oszczędzających, dużo nagród, dużo wrażeń!
OTO LAUREACI:
|
miejsca |
IMIE I NAZWISKO UCZNIA |
KLASA (w poprzednim r. sz. / obecnie) |
1 |
I miejsce |
KRYSTIAN HRABIK |
5a/ 6a |
2 |
II miejsce |
KACPER KARCZ |
3a/ 4a |
3 |
II miejsce |
RAFAŁ SMOK |
3b/ 4b |
4 |
II miejsce |
KRYSTIAN SOBOŃ |
2b/ 3b |
5 |
III miejsce |
NORBERT BUDEK |
3a /4a |
6 |
III miejsce |
MICHAŁ KOWYNIA |
3a/ 4a |
7 |
III miejsce |
KRZYSIU KURTYKA |
2b/ 3b |
8 |
III miejsce |
JAKUB ROZDZIŃSKI |
2c/ 3c |
9 |
III miejsce |
PATRYK WRÓBEL |
2a/ 3a |
10 |
III miejsce |
NATALIA SULIGA |
2a/ 3a |
11 |
III miejsce |
GERARD KRZYSZTOFIK |
2a/ 3a |
12 |
III miejsce |
MARYSIA KARCZ |
1a/ 2a |
13 |
III miejsce |
OLA GRZYBCZAK |
1a/ 2a |
14 |
III miejsce |
JULKA ZAWADA |
1b /2b |
15 |
III miejsce |
PATRYCJA PIEKARSKA |
1b/ 2b |
16 |
III miejsce |
NICOLE NOWOCIEŃ |
1b/ 2b |
17 |
IV miejsce |
JULKA ZAGAJSKA |
2a/ 3a |
18 |
IV miejsce |
STAŚ BUJAK |
2a/ 3a |
19 |
IV miejsce |
VANESSA BŁASZCZYK |
1c/ 2c |
20 |
IV miejsce |
JAKUB CEPUCHOWICZ |
1b/ 2b |
21 |
IV miejsce |
NATALIA BRODNICKA |
1b/ 2b |
22 |
wyróżnienie |
MATEUSZ RAINIS |
3b/ 4b |
23 |
wyróżnienie |
MICHALINA ŁĄCZNY |
3a/ 4a |
24 |
wyróżnienie |
MARTYNA JAŹWIŃSKA |
2b/ 3b |
25 |
wyróżnienie |
SZYMON BIERNACKI |
2c/ 3c |
26 |
wyróżnienie |
CYPRIAN MIŁEK |
2a/ 3a |
27 |
wyróżnienie |
FILIP NOWAK |
2a/ 3a |
28 |
wyróżnienie |
SZYMON LIS |
1a/ 2a |
29 |
wyróżnienie |
MARLENA SADOWSKA |
1a/ 2a |
30 |
wyróżnienie |
DAMIAN STROJEK |
1c/ 2c |
31 |
wyróżnienie |
BASIA PŁOCHOCKA |
1b/ 2b |
32 |
wyróżnienie |
BŁAŻEJ NOWAK |
1b/ 2b |
33 |
wyróżnienie |
MACIEJ SUFIN |
4B/ 5B |