31.12.2012

Sałatki, sałatki i... nie tylko sałatki!

Oszczędzanie to zdecydowanie bardzo szeroka dziedzina. W naszej kolejnej akcji staramy się połączyć mnóstwo kategorii oszczędzania. Chcecie wiedzieć o co chodzi? To zapraszamy do naszego wpisu!

Każdy oszczędzający w SKO dobrze wie, że październik jest miesiącem oszczędzania. Można obchodzić go na wiele różnych sposobów. Oszczędzać każdy może. Dzięki SKO to dodatkowo świetna zabawa!

Sałatki SKO

W październiku właśnie zorganizowana została jedna z ciekawych akcji :) Uczyliśmy się oszczędzać - zdrowie, pieniądze i środowisko. Dużo? Dużo.

Sałatki SKO 2

Najpierw odbyła się dyskusja na temat racjonalnego żywienia - wbrew pozorom nie była nudna, ale pouczająca i... śmieszna :D

Wasi rówieśnicy poznali jakie wartości odżywcze mogą kryć w sobie warzywa. Nauczyli się również należytej higieny podczas przygotowywania i spożywania posiłków. To bardzo ważne - przecież nikt nie chce się rozchorować. Poruszyliśmy również bardzo ważny temat - nie kupowania szybko psujących się składników naszego jedzonka na zapas. Dzięki temu wcale nie oszczędzimy, a być może nawet stracimy.

 

Należało sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce!

Sałatki SKO 3

 

Tak, praktyka to rzecz bardzo ważna. Dzieci podzieliły się na kilka obozów. Każdy z nich miał wykonać sałatkę owocową lub warzywną :)

 

Potem tylko nastał...

Najprzyjemniejszy moment - degustacja

 

copy_of_o.png>> Oszczedzaj.tkkolejny innowacyjny projekt SKO SP20 Białystok!

Wszystko o oszczędzaniu w jednym miejscu!

>> PRZECZYTAJ WIĘCEJ!

 

 

kontrola.png>> kaSKO SP20 Białystok - pierwszy i zapewne jedyny system zarządzania kontem SKO!

>> PRZECZYTAJ WIĘCEJ!

 


zakadka.png>> Szybkie menu SKO SP20 Białystok - znajdź nas w Internecie!

 

 

TV.png>> Nasz kanał na YouTube - obejrzyj nasze działania!

>> PRZECZYTAJ WIĘCEJ!

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 11
  • 18