23.02.2011

Hej kolęda, kolęda!

… czyli o naszym małym kolędowaniu!

Był okres przedświąteczny, nauka „szła” ciężko i postanowiliśmy umilić ten okres. W grudniu wspólnie z Małym Samorządem Uczniowskim wybrani członkowie SKO nieśli „dobra nowinę” kolędując po klasach.

 

kolędowanie

 

Na uczniów siedzących w klasach czekały słodycze, które stały się prezentem przedświątecznym. Zostały one kupione z naszych własnych, wypracowanych zespołowo środków SKO.  W końcu należy się im coś za „free” od święta (a pozostałości dla nas oczywiście, nie jesteśmy aż tak dobroduszni).

 

kolędowanie

 

Kolędowaniu sprzyjała miła atmosfera nadchodzących świat. Widać było, że wszystkim podobał się ten przerywnik od nużącej już nieco nauki. Nie zapomnieliśmy też o naszych paniach sprzątaczkach, które gorąco zareagowały na nasz widok. Wszyscy byli zadowoleni ;)

 

IMG_1565.JPG

 

Tradycje zostały przypomniane, a lekcje milej spędzone, czego chcieć więcej? Być może samych świąt, które zresztą niedługo nadeszły.

 

kolędowanie

 

Śpiewaliśmy kolędy, rozweselaliśmy uczniów naszym być może nieidealnym głosem (nie wnikajmy ;). Ważne, że robiliśmy to z serca i… lenistwa – w końcu nie byliśmy wtedy na lekcjach!

2
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 11
  • 12
Komentarze