
SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ
Mamy nagrodę I stopnia w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności edycja 2016/2017
W edycji 2016/2017 ponad pół tysiąca placówek z całej Polski przygotowało elektroniczną prezentację, w której zaprezentowało swoje całoroczne działania związane między innymi z: edukacją ekonomiczną, nauką ekologii, prowadzeniem bloga na platformie SzkolneBlogi.pl.
Co jeszcze było w minionym roku szkolnym? - Warsztaty rzeźbiarskie.
Czym się różni rzeźba od płaskorzeźby? Do czego służy pobijak? Jak prawidłowo trzymamy dłuto?.... Na te i wiele innych pytań uczniowie klas 5 znaleźli odpowiedź na warsztatach z rzeźby prowadzonych przez pana Krystiana Luberdę ze Stowarzyszenia Artystów Lilianna Drzewiej z Rabki-Zdroju.
Propozycje zdrowych napojów na upały
Podczas upałów wzrasta zapotrzebowanie organizmu na płyny, zwłaszcza u osób prowadzących aktywny tryb życia. Co wybierać?
KONKURS !!!!!
Uwaga!!! Lokatka ogłosiła wydłużenie terminu składania prac "Brawo Bank" -" Koszulka Kibica"
Co jeszcze było w minionym roku szkolnym...? X Zlot Szkół im. Władysława Orkana
W dniu 7 czerwca 2017 r. przy Domu Władysława Orkana „Orkanówce” w Porębie Wielkiej odbył się X Zlot Szkół Podstawowych i Gimnazjów im. Władysława Orkana, zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Niedźwiedziu