1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Zrób piłeczkę do gry w zośkę.
16
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Ulubione zajęcia - to lekcje w banku

26 października, tym razem uczniowie klasy III c, udali się do banku PKO BP w Rabce. Była to już kolejna wizyta dzieci z SP2. Każda z klas z niecierpliwością czeka na swoją kolej, gdy pójdzie na te ciekawe, jak mówią uczniowie "superowe zajęcia".

42

Lekcja bankowości w 5a

27 października uczniowie klasy Va na zajęciach matematyki pod kierunkiem pani Katarzyny Patality zapoznali się z tematami - Jak zbudowana jest karta płatnicza? Procent w banku - co to jest lokata terminowa.

29

Jak odżywiać się zdrowo i nie przepłacać - odsłona pierwsza

Często się słyszymy od kogoś, że nie stać go na to, żeby odżywiać się zdrowo. Ludzie często mówiąc o tym, że nie stać ich na zdrową dietę, nie mają świadomości, co znaczy odżywiać się zdrowo, mylnie kojarzą zdrowe odżywianie z produktami kosztującymi kilkadziesiąt złotych za kilogram i kupowanymi ty ...

35

Dzieci Ratują Życie

To już kolejne zajęcia z cyklu nauki udzielenia pierwszej pomocy przez dzieci. Tym razem były one przeprowadzane w ramach "Europejskiego dnia przywracania czynności serca.

25

Z PKO Kontem Pierwszym do kina

O tym wpisie powiedzcie tym, co mają już 13 lat ale nie ukończyli jeszcze 18 lat.

23

Konkurs na gazetkę ścienną rozstrzygnięty

W pierwszych dniach października w naszej szkole został ogłoszony konkurs na klasową gazetkę ścienną pod hasłem - SZANUJ ŻYWNOŚĆ NIE MARNUJ JEDZENIA

33

Spakowane i wysłane

W październiku nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskich konkursach związanych z programem SKO. Były one organizowane przez SKO z Białej Panieńskiej i czasopismo "Brawo Bank"

34

Kasztany i żołędzie zebraliśmy- zwierzęta zimą będą najedzone.

ZEBRALIŚMY 1556 kg KASZTANÓW i 120 kg ŻOŁĘDZI

92

Apetyt na zdrowie - czyli o zasadach prawidłowego odżywiania

25 października opiekunka SKO Małgorzata Róg zapoznała uczniów klas trzecich z nowym materiałem edukacyjnym SKO - "Apetyt na zdrowie".

53

Mała przedsiębiorczość o wielkim sercu.

Dwaj uczniowie klasy IIIe Maks Gaura i Kuba Zieliński wykazali się przedsiębiorczością, jednak uzyskane zyski nie przeznaczają na swoje potrzeby tylko przekazują na pomoc dzieciom z Afryki.

74
1 2 3 następna ostatnia