1 2 3 następna ostatnia

Kto wygrał w konkursie "SKO Blog Miesiąca"?
Poznaj laureatów marcowej edycji.
27
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Nowi przyjaciele Lokatki

Kolejna szóstka odebrała swoje legitymacje SKO.

50

Od niewolnika do arystokraty, czyli oszczędzanie w świecie starożytnym

Powodów do oszczędzania mamy dziś bez liku. Dodatkowe cyferki na koncie przydają się w celu zakupu nowych gadżetów, opłacenia wakacji lub dla zabezpieczenia przyszłości. A jakie motywy mogły skłaniać do oszczędzania ludzi żyjących kilka tysięcy lat temu?

196

Historia pieniądza: słowiańskie chusteczki i płaty płótna

Dziś, gdy jesteśmy przyzwyczajeni do brzęku monet, szelestu banknotów lub dźwięku zaakceptowania karty płatniczej, trudno nam sobie wyobrazić, że kiedyś płacono inaczej.

95

Loteria fantowa

Klasa IIIc wraz z aktywem SKO zorganizowała 11 stycznia loterię fantową.

154

Wiwat Babcia! Wiwat Dziadek!

21 stycznia to Dzień Babci, a kolejnego dnia będziemy świętować Dzień Dziadka. Wszystkie wnuczki i wnukowie naszej szkoły składają swoim babciom i dziadkom życzenia. Napiszcie w komentarzach do tego wpisu coś o swoich babciach i dziadkach. Możecie złożyć im też indywidualne życzenia.

103

Maciek Blogowiczem Miesiąca Grudnia

Rywalizacja była bardzo ostra, zwłaszcza między Maćkiem, Józiem, Natanielem i Adrianem ale to Maćkowi Czyszczoniowi z kl. IIIb udało się wygrać w grudniu. Napisał on prawie 3273 komentarze.

163
1 2 3 następna ostatnia