1 2 3 następna ostatnia

Kto wygrał w konkursie "SKO Blog Miesiąca"?
Poznaj laureatów marcowej edycji.
27
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Wspomagamy budowe studni w Tanzanii

Przekazaliśmy kolejne pieniążki - 200zł- uzyskane z świątecznego kiermaszu, na projekt - Studnia głębinowa w Tanzanii. Projekt jest realizowany przez Salezjański Wolontariat Misyjny "Młodzi światu".

121

Promujemy SKO na portalach internetowych

O działaniach naszego szkolnego SKO można było przeczytać na stronie internetowej Rabki i Zdrój i w gazecie internetowej podhaleregion pl.ukazującej się na Podhalu, Spiszu i Orawie.

93

Blogowa Akademia Pieniadza - Jak w banku

Dzisiejszy wykład naszej Akademii to przedruk artykułu z 4 numeru 2012r. "Brawo Banku". Gdy ten numer się ukazał, w naszej szkole nie istniało jeszcze SKO i nie mieliśmy dostępu do tego czasopisma. W naszych następnych wpisach będziemy powracać do nieznanych nam numerów Brawo Banku.

87

Jakie to dawniej były gadżety SKO

Dzisiaj chcę Wam pokazać czym nagradzano aktywnych SKO-wiczów około 15-20 lat temu.

128

Ranking SKO za I półrocze

Minęło półrocze, czas na podsumowanie.

95

Weź udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Moje SKO"

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole zaprasza wszystkich do udziału w konkursie plastycznym: Moje SKO. Możesz prace wysłać indywidualnie lub za pośrednictwem szkoły - wtedy prace musisz dostarczyć do 5 lutego do opiekunów SKO.

90

FERIE CZAS RADOSNEJ I BEZPIECZNEJ ZABAWY

Dla uczniów naszej szkoły minęła połowa ferii. Ferie to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby przebiegły one nadal szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i zasad zachowania.

128

Łapiemy super złoty głosik 323 000

Myślę, że dzisiaj uda nam się złapać nasz super okrągły głos w głosowaniu na blog 323000. Dla tego , kto go złapie będzie nagroda - torbo-worek z logo SKO - gdy go upolujesz od razu pisz w komentarzu, że go masz. Nagrody pocieszenia dla dwóch osób, które złapią następne głosy 323001, 323002

118

Jak się zarejestrować i kilka podpowiedzi

Czytając ten wpis dowiesz się: jak się zarejestrować do serwisu szkolne blogi, jak zalogować, jak wstawić avatar, jak się kontaktować z blogami.

147

Myszkowanie na ekranie

Dzisiaj proponujemy Wam " Myszkowanie " po blogu. Żeby móc odpowiedzieć na poszczególne pytania musicie zajrzeć do niektórych wpisów naszego szkolnego bloga z tego roku szkolnego.

119
1 2 3 następna ostatnia