12.12.2017

Zaprosiliśmy na ciasto:)

Rodzice uczniów naszej szkoły upiekli ciasta, które my uczniowie sprzedaliśmy. Logistycznie bardzo dobrze daliśmy sobie radę - każdy miał do wykonania zadanie, z którego sumiennie się wywiązał.

ZAPROSILIŚMY SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ  NA CIASTO :)

imgimg

Rodzice uczniów naszej szkoły upiekli ciasta, które my uczniowie sprzedaliśmy. Logistycznie bardzo dobrze daliśmy sobie radę - każdy miał do wykonania zadanie, z którego sumiennie się wywiązał. Dochód ze sprzedaży ciast został przeznaczony na zakup poczęstunku na szkolnych dyskotekach Andrzejkowych.  Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dysponujemy pieniążkami, które pokrywają nasze bieżące potrzeby związane z organizowaniem imprez szkolnych. * Na zajęciach kółka BANKOWO uczymy się sumiennie nimi gospodarować.

imgimg

imgimgimgimg

20
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 1
  • 2
Komentarze