17.09.2022

ZAKROPKOWANI!!

img15 września obchodizliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.  To święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

W wielu szkołach i przedszkolach powstają wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

W naszej szkole obchodziliśmy je po raz drugi i zapewne nie ostatni. Samorząd Uczniowski poprosił wszystkich o przyjście tego dnia w kropkowanych ubraniach - musimy przyznać, że niektórzy naprawdę się postarali. Byliśmy naprawdę ZAKROPKOWANI. Uczniowie klas 0 - III wspólnie obejrzeli film o Vashti, małej dziewczynce, która stała się inspiracją wprowadzenia tego święta. Rozmawialiśmy o talentach, rysowaliśmy je. Powstały piękne i niepowtarzalne SKRZYDŁA TALENTÓW. Kropkowaliśmy również plac szkolny - na koniec dnia było tam bardzo kolorowo i robiliśmy zdjęcia w naszej 'zakropkowanej' fotobudce. Fajny dzień!! 

1
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 12
  • 6
Komentarze