28.06.2020

Zakończenie roku szkolnego

Kochani Uczniowie,  Drodzy Rodzice
Za nami pierwszy lub kolejny rok nauki. Był on niezwykle trudny, gdyż ponad 3 miesiące uczyliśmy się online. Panująca epidemia koronawirusa wymogła na nas wszystkich zmianę metod pracy. Wiele musieliśmy się nauczyć.

Drodzy Rodzice, z  całego serca dziękujemy Wam, za Wasze wsparcie, pomoc, cierpliwość do dziecka i wyrozumiałość dla nauczycieli podczas lekcji online, za świetną organizację, starania, za trud i poświęcenie w czasie zdalnego nauczania, za to, że mogliśmy zawsze na Was polegać i wszystkie prace docierały na czas.

Kochane Dzieci, Wam również dziękujemy za naukę w tym trudnym czasie, za Waszą obecność na zajęciach, zaangażowanie, aktywność i samodzielność, za pracowitość i systematyczne odrabianie lekcji. Jestśmy z Was dumni.

img

Gratulujemy Wam promocji do klasy wyższej!!!

Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się już w naszych salach w szkole, że znów usiądziecie w swojej ławce z kolegą lub koleżanką, spragnieni wiedzy, uśmiechnięci i z radością wybiegniecie na wspólną przerwę.

Za chwilę wakacje. Czas beztroski i zabawy. Aby z wakacji przywieźć tylko wspaniały humor i piękną opaleniznę musicie  zadbać o swoje bezpieczeństwo. Obejrzyjcie krótkie filmiki, niech zawarte tam informacje przypomną Wam o zasadach bezpieczeństwa. 

https://www.youtube.com/watch?v=0iidgRGFl60

https://www.youtube.com/watch?v=morpUmHPl4M

https://www.youtube.com/watch?v=64bgThOgj6k

 

Z okazji zbliżających się wakacji życzymy Wam i Waszym Rodzicom dużo zdrowia, wspaniałej pogody, udanego i bezpiecznego wypoczynku. Przywieźcie z tych wakacji wiele ciekawych wspomnień, znalezionych po drodze pamiątek, zdjęć, pocztówek i sił na nowy rok szkolny.

Do zobaczenia w szkole!

0
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 11
  • 20