17.05.2015

Sprzedajemy zdrową żywność !

W naszej szkole od lat działa sklepik szkolny, w którym uczniowie mogą zakupić różne pyszności. Oferowane produkty są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe!

 

SKLEPIKpage001.jpg

W Publicznej Szkole Podstawowej w Mokrzyskach od wielu lat prężnie działa sklepik szkolny, w którym na każdej przerwie międzylekcyjnej uczennice klasy 6a sprzedają zdrową żywność. Hurtownicy dowożą towar co dwa tygodnie.

W szkolnym sklepiku znajdują się  produkty świeże, niskokaloryczne, bogate w witaminy, dające kupującym uczniom dawkę zdrowej energii na cały dzień.

Sklepik   w swojej ofercie posiada świeże oraz suszone owoce, dwa razy w tygodniu drożdżówki, zdrowe soki, przeciery, wodę mineralną. Uczniowie chętnie kupują wafle ryżowe, batoniki musli oraz chrupki kukurydziane.

Dochód ze sprzedaży produktów spożywczych przeznaczony jest na potrzeby edukacyjne naszych uczniów.

0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 7
  • 15