09.11.2013

Ekologia z SKO - podsumowanie

ODKRĘCAMY ŚWIAT
W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do akcji firmy Dekopol „Odkręcamy świat”. Polega ona na zbieraniu przez uczniów i ich rodziny plastikowych nakrętek. Konkurs trwa przez cały rok szkolny, a rozstrzygnięcie nastąpi pod koniec maja. Tradycją już się stało, że co roku szkoła zostaje wyróżniona, mamy nadzieję, że w tym roku również nie zawiedziemy.

 

OSZCZĘDZAMY LASY
W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przyłączyła się również do akcji firmy Dekopol – zbiórki makulatury. Uczniowie biorą udział w konkursie przez cały rok. Działalność ekologiczna jest u nas bardzo popularna. Przy bibliotece szkolnej znajdują się listy uczestników konkursów wraz z bieżącymi wynikami.

 

Szkoła uzyskane pieniądze ze zbiórki surowców wtórnych przeznacza na zakup książek do biblioteki szkolnej.

0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 3
  • 0