29.05.2012

XXI WIEK I SKO

Spotkanie w PKO BP GNIEZNO

 Temat: Elektroniczne SKO!

Dnia 25.05.2012r.  o godz. 13.00. odbyło się spotkanie zorganizowane przez Bank PKO I Oddział  w Gnieźnie dla dyrektorów i opiekunów SKO. Obecna na tym spotkaniu była pani Dyrektor Anna Wójcik – Starczewska i pani Małgorzata Tomczak – opiekun SKO.

Pan Dyrektor PKO – Zygmunt Pirogowicz  powitał zaproszonych gości , wprowadzając w tematykę spotkania.

Pani Ania i p. Danusia – opiekun naszego SKO PKO  wspólnie z panem dyrektorem omówiły i przedstawiły prezentację: „Nowe Elektroniczne SKO na stronie internetowej”.

Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.

Naszym zdaniem propozycja jest ciekawa, dlatego też, we wrześniu  odbędzie się spotkanie przygotowane dla „SKO- wiczów” w naszej szkole, na którym  przedstawimy dzieciom nową propozycję funkcjonowania w szkole Nowego SKO.

Ale już teraz zachęcam „SKO-wiczów” do odwiedzenia strony: google: PKO BP SKO : Przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki, czyli dziecięcy przewodnik po świecie pieniędzy.

Nowe SKO to:
dedykowana oferta produktowa dla uczniów poniżej 13 roku życia, szkół i rad rodziców
komplet materiałów edukacyjnych dla nauczycieli, uczniów i rodziców bezpieczny, atrakcyjny graficznie, zrozumiały dla dzieci serwis bankowości internetowej. Rodzice mogą Wam przelewać pieniądze na Wasze konto. Fajna sprawa i już dziś - zajrzyj, kliknij, a już sam dowiesz się " co w trawie piszczy?!"

SKO -wcy! Nowa propozycja SKO na pewno zawita już niebawem w naszej szkole!

Nowoczesne oszczędzanie na rozumne wydawanie!!!!

 100_0631.JPG    EWA50002.jpg

 

copy2_of_imprezawrzeniowa383.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 7
  • 10