21.09.2011

SP 5 i SKO - FESTYNOWY SUKCES.

==============================================

 

FESTYN RODZINNY W "PIĄTCE"

 

copy_of_IMG_4545.JPG

 

 

W sobotę, w dn. 17.09.2011r., na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Gnieźnie odbył się FESTYN RODZINNY - SKO.

Jest to impreza, którą dyrekcja szkoły oraz wszyscy pracownicy organizują cyklicznie od kilku lat. Ta oferta skierowana jest dla uczniów "Piątki", ich rodziców i wszystkich mieszkańców Gniezna.

Celem głównym tego festynu była integracja środowiska szkolnego, ale przede wszystkim dobra zabawa dla  gnieźnian, którzy w godzinach od 10 do 13 licznie przybyli na szkolne boisko.

Pani dyrektor Anna Wójcik - Starczewska podkreśliła także, że jest to wspaniała forma promocji szkoły. W ten sposób rodzice mieli okazję zobaczyć, że szkoła to nie tylko sale lekcyjne, wymagania oraz  nauka, ale to też miejsce relaksu, zabawy i  wspólnego spędzania czasu.

Ponadto Pani Dyrektor dodała, że w tym dniu podczas festynu sprzymierzeńcem organizatorów była nie tylko piękna pogoda, ale też atrakcyjna oferta stoisk. Każdy znalazł coś dla siebie. Na boisku szkolnym i scenie czekały na przybyłych gnieźnian  liczne atrakcje, m. in. występy uczniów, konkursy sportowe, pokaz capoeiry, przejazdy bryczką, występy na scenie  naszych uczniów i zaproszonych gości. Na stoiskach można było skosztować za drobną opłatą "polskie jadło", grillowaną kiełbaskę  oraz ciasto, upieczone przez rodziców. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także zamki dmuchane, konkursy organizowane na stoisku angielskim. Hitem okazało się także malowanie twarzy. Kolorowe i uśmiechnięte twarze uczniów przypominały wszystkim, że lato jeszcze króluje w Gnieźnie i nie ma zamiaru opuszczać terenu "Piątki".

Spore także  zainteresowanie, jak co roku, wzbudziła loteria fantowa. Każdy los wygrywał, dlatego w tym dniu ta oferta festynowa była bardzo popularna. Pod koniec festynu rozlosowano atrakcyjne upominki, ufundowane przez sponsorów, m. in. rower i grę "piłkarzyki", torty, zegarek, pościele, piłki i roczny kurs języka angielskiego.

 

W podsumowaniu festynu w sposób szczególny Pani Dyrektor podkreśliła zaangażowanie rodziców,  pracowników szkoły oraz wszystkich przyjaciół, którzy współuczestniczyli w przygotowaniu tej imprezy. Szczególne słowa podziękowania skierowane zostały także dla sponsorów, dzięki którym mogło dojść do organizacji szkolnego festynu.

 

Kolejny festyn z ciekawymi atrakcjami już w "Piątce" za rok i dziś już zapraszamy!

 

 

imprezawrzeniowa439.jpg

 

imprezawrzeniowa447.jpg

 

============================================================================================

1
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 7
  • 0
Komentarze