05.01.2019

Witajcie w naszej bajce ...

... czyli czwarta edycja Rewii Postaci Bajkowych :)

16 listopada 2018 roku, odbyła się w naszej szkole Czwarta Edycja Rewii Postaci Literackich. Celem tej imprezy bibliotecznej było rozwijanie i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród naszych uczniów. Tego dnia w szkolnych ławkach zasiadły uczennice i uczniowie wcielając się w: Harrego Pottera, Hermionę Grenger, Smoka Wawelskiego, Królową lodu, Panią Zimę, Kosmicznego bohatera, Boba Budowniczego, Smerfetkę, Pippi, Dziewczynkę z zapałkami, Księżniczkę, Śmierć, piłkarzy, Kota w butach, Misia, Króla Artura, Rycerza, Batmana. Całą akcję zorganizowała pani Jola - Bibliotekarka.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Babciom i wszystkim dzięki, którym ten dzień był niezwykle bajkowy.

Do zobaczenia za rok !

img img

img img

  img img img

img img

2
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 13
  • 4
Komentarze