01.05.2019

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

Etap powiatowy w naszej szkole:)

 5 marca 2019 roku gościliśmy w naszej szkole uczestników etapu powiatowego XXIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski z siedzibą w Poznaniu. O awans do etapu rejonowego starało się 49 uczestników z 11 szkół  powiatu ostrowskiego, którzy musieli uzyskać co najmniej 85% możliwych punktów, rozwiązując niełatwy  test  ze znajomości  historii, geografii i przyrody Wielkopolski. 

   Komisja konkursowa zakwalifikowała tylko 5 uczniów, którzy reprezentować będą nasz powiat na etapie rejonowym. Jednym z nich został uczeń naszej szkoły Olaf z klasy IV. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz skromne upominki. 

img

img

img   

 

5
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 0
  • 4
Komentarze