11.02.2017

Tak integrował sie Mszczonów :-)

Jesteśmy już po Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

WYNIKI

w Polsce

img

w Mszczonowie

img

Przypomnijmy sobie jak mieszkańcy Mszczonowa bawili się podczas

25 finału WOŚP

Nasza szkoła częstowala przepysznymi ciastami pieczonymi przez rodziców uczniów. Można bylo też wypić ciepłą herbatę lub kawę. A wszystko przy dźwiekach muzyki, ktorą umilali czas uczniowie szkoły muzycznej.

img   imgimg   img

Na hali sportowej natomiast mozna bylo obejrzeć popisy sportowców uprawiających judo oraz występy naszych szkolnych chearliderek a także koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszczonowie. Były też loterie i licytacje.

Każdy mieszkaniec Mszczonowa znalazł cos dla siebie

img   imgimg   img

zwieńczeniem dnia było wypuszczenie sprzed budynku szkoły

"Światełka do nieba"

img

To był udany finał. Teraz czekamy już na następny.

 

Źrodło:www.mszczonow24h.pl/aktualności32758

 

 

 

11
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 18
  • 10
Komentarze