25.01.2015

Teatr Vaśka w naszej szkole :)

23 stycznia przyjechali do nas aktorzy Teatru VAŚKA z Torunia

W piątek 23 stycznia mieliśmy możliwość po raz kolejny gościć w naszej szkole aktorów objazdowego Teatru Vaśka z Torunia. Wyjątkowość Teatru VASKA to przede wszystkim nauka przez zabawę. Scenariusze prezentowanych spektakli nie powstają tylko po to, aby zapewnić uśmiech widzom, lecz także, aby nauczyć lub utrwalić wiedzę potrzebną dzieciom w codziennych życiu. "Bezpieczna droga do przedszkola" to opowieść o Jasiu przedszkolaku i jego rodzinie, o zachowaniu bezpieczeństwa na ulicy.
Nasze dzieci mogły współuczestniczyć w przedstawieniu, a scenki humorystyczne sprawiły, że były nim zachwycone.

Przedstawienie1.JPG

Przedstawienie2.JPG

Przedstawienie3.JPG

1
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 11
  • 2
Komentarze