22.01.2015

Babciu, Dziadku żyj 100 lat!

22 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

W czwartek 22 stycznia 2015r. w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość. Obchodziliśmy święto Babci i Dziadka. Tę uroczystość przygotowały przedszkolaki i uczniowie klas 1 – 3 ze swoimi wychowawczyniami.
Na godzinę 12.00 przybyło do szkoły mnóstwo gości. Niektóre babcie i dziadkowie przyjechali z daleka, aby obejrzeć występ swoich wnuków. Pani Dyrektor złożyła przybyłym życzenia. W części artystycznej dzieci zaśpiewały piosenki, pięknie wyrecytowały wiersze, uczniowie kl. 2 i 3 zaprezentowali się w przedstawieniu. Na zakończenie wystąpiły gwiżdże - uczniowie kl. 5 - 6 w roli kolędników.
Babcie i dziadkowie nagrodzili naszych artystów gromkimi brawami. Po występach, dzieci wręczyły przybyłym gościom laurki i prezenty, a pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.
Dz.BiD1.JPG
Dz.BiD2.JPG
Dz.BiD3.JPG
Dz.BiD4.JPG
Dz.BiD5.JPG

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 2
  • 8