1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

SKO Mieszko

SKO Mieszko

Witamy serdecznie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Poznaniu. Na naszym blogu chcemy podzielić się z Wami realizowanymi przez nas pomysłami w ramach Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole. Mamy nadzieję, że będziecie do nas często zaglądać i głosować na naszego bloga.

Karnawał z maską w tle

Czas karnawału w naszej szkole nierozłącznie wiąże się z balikiem karnawałowym na który czekają wszyscy uczniowie naszej szkoły już od Bożego Narodzenia :)

1

Konkurs na autorską kartkę walentynkową

Tak jak w oszczędzaniu tak i w miłości najbardziej liczy się zaangażowanie i cierpliwość też pod patronatem SKO zorganizowany został w naszej szkole konkurs na autorską kartkę walentynkową.

0

Walentynkowo

W walentynki w naszej szkole jak co roku funkcjonowała poczta walentynkowa, w której organizację aktywnie włączyli się członkowie naszego SKO.

0
1