1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

SKO Mieszko

SKO Mieszko

Witamy serdecznie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Poznaniu. Na naszym blogu chcemy podzielić się z Wami realizowanymi przez nas pomysłami w ramach Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole. Mamy nadzieję, że będziecie do nas często zaglądać i głosować na naszego bloga.

Wizyta najmłodszych SKO-wiczów u św. Mikołaja

Każdy z nas marzy o prezencie pod choinką, aby te marzenia się spełniły trzeba wierzyć w św. Mikołaja :)

2

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jak zwykle przed Bożym Narodzeniem kiedy wszyscy poszukują prezentów dla najbliższych my wyszliśmy im naprzeciw i zorganizowaliśmy kiermasz świąteczny.

0

Życzenia Noworoczne

Już za kilka chwil, chwil parę stary Rok zamieni się w Nowy w tym wyjątkowym dniu pragniemy złozyć najszczersze życznia.

4

Międzyszkolne Spotkanie Przedstawicieli SKO

Od dłuższego czsu w szeregach naszego SKO panowało duże poruszenie ponieważ szykowaliśmy się do dużego i bardzo dla nas ważnego wydarzenia a dzisiaj możemy już się nim pochawalić :) Zorganizowaliśmy w naszej szkole Międzyszkolne Spotkanie Przedstawicieli SKO

0

Warsztaty Bożonarodzeniowe

W naszej szkole w przedświątecznych dniach dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej opiekunki SKO odbyły się Warsztaty Bożonarodzeniowe, które zgromadziły przedstawicieli aż pięciu różnych szkół poznańskich

0
1