24.10.2011

Świnki skarbonki dla ...

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania klasy I na uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Michowicach. To była wyjątkowa i podniosła chwila, bo nasi pierwszacy jako pierwsi w historii szkoły złożyli ślubowanie na sztandar (nadanie szkole imienia i przekazanie sztandaru odbyło się w czerwcu 2011 roku).

 

ślubowanie

 

ślubowanie

 

Tradycją w naszej szkole jest to, że pierwszoklasiści otrzymują drobne prezenty od wszystkich klas oraz od Szkolnej Kasy Oszczędności, której są członkami oraz chętnie oszczędzają i biorą udział w różnych akcjach czy konkursach. W tym roku prezentami były świnki skarbonki, które sprawiły Im dużo radości. Pod wrażeniem skarbonek byli również rodzice, co nas bardzo ucieszyło :)

 

lubowanie2011157.jpg

 

lubowanie2011160.jpg

 

lubowanie2011188.jpg

1
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 21
  • 13
Komentarze