1 2 3 następna ostatnia

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
2
Blog SKO

SKO Majdan Górny

SKO Majdan Górny

Tak minęła Noc w bibliotece pt. „Biblioteka moim przyjacielem” :)

W poniedziałek 21 maja odbyło się wieczorne spotkanie dla uczniów klas IV, V, VI. Nasza szkoła już po raz drugi organizowała taką imprezę promującą czytelnictwo oraz biblioteki jako miejsca, w których warto bywać. Niepowtarzalna i pełna przygód impreza. Dodatkowym atutem było robienie zdjęć szk ...

4

Konkurs "Jestem bezpieczny"

Dnia 18 maja odbył się powiatowy konkurs prewencyjny pt. " Jestem bezpieczny". Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się w swoim codziennym życiu.

1

Dzień Babci i Dziadka - cześć artystyczna

Każdego roku w styczniu nasze przedszkole przygotowuje się do Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały program artystyczny, zaprosiły swoich dziadków i swoje babcie, aby i tym razem uczcić ich święto bardzo oficjalnie i hucznie.

4

Dzień Babci i Dziadka 2018

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Mamy nadzieję, że wszystkie wnuczęta pamiętają o tym, jak wspaniale babcie i dziadkowie opowiadają bajki i śpiewają kołysanki.

2

Święto Patrona Szkoły

Żołnierze Września 1939 r. – patron Szkoły Podstawowej w Majdanie Górnym. Imię szkoły to wyraz hołdu dla bohaterstwa i patriotyzmu żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny. Szkoła, nosząc imię Żołnierzy Września 1939 r., kształtuje patriotyczne postawy dzieci i młodzieży, ponieważ takie wartości jak O ...

2

,,Opowieści z Lodowej Krainy”

11 grudnia w Tomaszowskim Domu Kultury dzieci z oddziału przedszkolnego 5 i 6-latków oraz uczniowie kl. I –III obejrzały musical ,,Opowieści z Lodowej Krainy”. Ta muzyczna opowieść wprowadziła dzieci w baśniowy świat księżniczek, rozbójników i zwierząt przemawiających ludzkim głosem. Myślę, że to wi ...

0
1 2 3 następna ostatnia